Sunday 24 November 2013

U18s Premier Division

11:30
Harehills
38 - 6 Full time
Featherstone
11:30
Oulton
22 - 40 Full time
West Hull
11:30
Stanningley
10 - 34 Full time
West Bowling

U18s Division 1

11:30
King Cross Park
64 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Lock Lane
48 - 6 Full time
Thornhill Trojans
11:30
Methley
0 - 36 Full time
Dewsbury Moor

U18s Division 2

11:30
Eastmoor
22 - 26 Full time
New Earswich
11:30
Heworth
28 - 0 Full time
Bentley
11:30
Normanton
18 - 16 Full time
Drighlington

U17s Premier Division

11:30
Myton
24 - 4 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
West Hull
68 - 6 Full time
Featherstone

U16s Premier Division

11:30
Castleford Panthers
42 - 6 Full time
Myton
11:30
Drighlington
0 - 74 Full time
Stanley Rangers

Sunday 17 November 2013

U18s Premier Division

11:30
Crigglestone
6 - 44 Full time
York Acorn
11:30
Oulton
12 - 18 Full time
West Bowling

U18s Division 1

11:30
Shaw Cross Sharks
34 - 0 Full time
King Cross Park

U18s Division 2

11:30
Bentley
0 - 24 Full time
Castleford Panthers
11:30
Drighlington
48 - 12 Full time
Eastmoor
11:30
Kippax
30 - 28 Full time
New Earswich
11:30
Normanton
26 - 18 Full time
Heworth

U16s Premier Division

11:30
Castleford Panthers
46 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Myton
6 - 34 Full time
Dewsbury Moor

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 18's Semi Finals

11:30
Castleford Lock Lane
12 - 20 Full time
West Bowling
11:30
Stanningley
34 - 12 Full time
Featherstone Lions

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 17's Semi Finals

11:30
Siddal
42 - 0 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
West Hull
38 - 10 Full time
Upton

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 16's Semi Finals

11:30
Skirlaugh Bulls
24 - 4 Full time
Stanley Rangers

Sunday 10 November 2013

U18s Premier Division

11:30
Crigglestone
16 - 48 Full time
West Bowling
11:30
Stanningley
28 - 16 Full time
Harehills
11:30
York Acorn
30 - 30 Full time
Featherstone

U18s Division 1

11:30
Myton Warriors
24 - 26 Full time
Thornhill Trojans

U18s Division 2

11:30
Bentley
32 - 48 Full time
Drighlington
11:30
Castleford Panthers
30 - 12 Full time
Eastmoor
11:30
Kippax
32 - 34 Full time
Heworth
11:30
Normanton
16 - 24 Full time
New Earswich

U17s Premier Division

11:30
Featherstone
30 - 12 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Upton
30 - 12 Full time
Myton

U16s Premier Division

11:30
Drighlington
32 - 0 Full time
Myton
11:30
Stanley Rangers
58 - 8 Full time
Normanton

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 18's Round 3

11:30
Castleford Lock Lane
34 - 4 Full time
Shaw Cross Sharks

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 16's Round 3

11:30
Oulton Raiders
44 - 4 Full time
Castleford Panthers

Sunday 3 November 2013

U18s Premier Division

11:30
Oulton
10 - 28 Full time
York Acorn

U18s Division 1

11:30
Dewsbury Moor
16 - 24 Full time
King Cross Park

U18s Division 2

11:30
Eastmoor
6 - 42 Full time
Kippax
11:30
New Earswich
24 - 0 Full time
Bentley
11:30
Normanton
30 - 18 Full time
Castleford Panthers

U16s Premier Division

11:30
Myton
0 - 32 Full time
Normanton

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 16's Round 3

11:30
Dewsbury Moor
0 - 42 Full time
Stanley Rangers

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 16's Round 2

11:30
Hull Isberg
36 - 42 Full time
Castleford Panthers

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 18's Round 2

11:30
Methley
18 - 32 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Shaw Cross Sharks
30 - 22 Full time
Drighlington

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 17's Round 2

11:30
Stanningley A
0 - 18 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Upton
16 - 14 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
West Hull
20 - 6 Full time
East Hull

BARLA Yorkshire Cup 13-14 - Under 18's Round 3

11:30
Thornhill
18 - 36 Full time
Stanningley
11:30
West Hull
24 - 14 Full time
West Bowling

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe