Sunday 30 September 2012

Under 18's Premier Division

11:30
Odsal Sedburg
26 - 12 Full time
York Acorn
11:30
Skirlaugh
31 - 4 Full time
Siddal

Under 18's Division 1

11:30
Hull Wyke
30 - 10 Full time
Wyke

Under 18's Division 2

11:30
Keighley
22 - 32 Full time
Halton Moor

Under 18's Division 3

11:30
New Earswick
28 - 22 Full time
Newsome Panthers

Under 17's Premier Division

11:30
Hull Dockers
12 - 22 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Kings Cross
6 - 28 Full time
West Hull
11:30
West Bowling
20 - 6 Full time
Crigglestone All Blacks

Under 17's Division 1

11:30
Huddersfield St Josephs
34 - 10 Full time
Crigglestone All Black Raiders
11:30
Sheffield Hillsborough
12 - 26 Full time
Methley Royals

- Under 18's Round 1

11:30
Brighouse
12 - 28 Full time
Churwell Chefs
11:30
Castleford Panthers
36 - 8 Full time
Dewsbury Moor
11:30
Drighlington
18 - 24 Full time
Kippax
11:30
Heworth
0 - 32 Full time
West Hull
11:30
Hunslet Parkside
6 - 22 Full time
Shaw Cross
11:30
Normanton
0 - 18 Full time
East Leeds

Sunday 23 September 2012

Under 18's Premier Division

11:30
Featherstone Lions
17 - 10 Full time
Skirlaugh
11:30
Shaw Cross Sharks ARLFC
16 - 24 Full time
Odsal Sedburg
11:30
Siddal
22 - 28 Full time
Stanningley

Under 18's Division 1

11:30
Hunslet Parkside
12 - 16 Full time
Oulton Raiders
11:30
Wyke
6 - 27 Full time
Churwell Chiefs

Under 18's Division 2

11:30
East Leeds
0 - 24 Full time
Halton Moor
11:30
Thorhill Trojans
24 - 38 Full time
Greetland All Blacks

Under 18's Division 3

11:30
Brighouse
30 - 20 Full time
Lambwath
11:30
Myton
34 - 18 Full time
New Earswick
11:30
Newsome Panthers
34 - 16 Full time
Drighlington

Under 17's Premier Division

11:30
Crigglestone All Blacks
10 - 22 Full time
West Hull
11:30
Oulton Raiders
24 - 4 Full time
Hull Dockers

Under 17's Division 1

11:30
Eastmoor
16 - 40 Full time
Thornhill
11:30
Harehills
54 - 10 Full time
Methley Royals
11:30
Huddersfield St Josephs
22 - 18 Full time
Clayton

Sunday 16 September 2012

Under 18's Premier Division

11:30
Featherstone Lions
38 - 18 Full time
York Acorn

Under 18's Division 1

11:30
Dewsbury Moor
12 - 18 Full time
Wyke
11:30
Hull Wyke
28 - 10 Full time
Churwell Chiefs

Under 18's Division 2

11:30
East Leeds
58 - 16 Full time
Thorhill Trojans
11:30
Kippax
12 - 40 Full time
Halton Moor

Under 18's Division 3

11:30
Drighlington
22 - 14 Full time
Myton
11:30
New Earswick
46 - 40 Full time
Brighouse
11:30
Ovenden
0 - 24 Full time
Lambwath

Under 17's Premier Division

11:30
Castleford Lock Lane
14 - 22 Full time
West Hull
11:30
West Bowling
30 - 18 Full time
Oulton Raiders

Under 17's Division 1

11:30
Eastmoor
0 - 44 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Methley Royals
6 - 26 Full time
Castleford Panthers
11:30
Sheffield Hillsborough
18 - 28 Full time
Harehills

Sunday 9 September 2012

Under 18's Division 1

11:30
Hunslet Parkside
12 - 24 Full time
Churwell Chiefs
11:30
Wyke
24 - 0 Full time
Oulton Raiders

Under 18's Division 2

11:30
Kippax
22 - 42 Full time
Thorhill Trojans

Under 18's Division 3

11:30
Ovenden
28 - 36 Full time
Newsome Panthers

Under 17's Premier Division

11:30
Crigglestone All Blacks
36 - 20 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Kings Cross
34 - 10 Full time
West Bowling

Under 17's Division 1

11:30
Methley Royals
26 - 18 Full time
Thornhill

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe