Results

Filter by team

Sunday 27 September 2009

U18 Premier Division

11:30
Dewsbury Celtic
10 - 30 Full time
Stanley Rangers
11:30
Drighlington
24 - 24 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Milford Marlins
38 - 14 Full time
Batley Boys
11:30
Wibsey Juniors
28 - 58 Full time
Queens

U18 Division One

11:30
Dewsbury Moor
46 - 28 Full time
Fryston
11:30
Elland
16 - 34 Full time
Oulton Raiders

U18 Division Two

11:30
Keighley Cougars
20 - 42 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Sutton Trust Lambwath
38 - 12 Full time
Harehills Pigeons
11:30
West Leeds
16 - 22 Full time
Illingworth

U17 Premier Division

11:30
Drighlington
16 - 38 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Embassy Longhill
16 - 32 Full time
Stanningley
11:30
Holderness Vikings
28 - 16 Full time
Myton Warriors
11:30
Shaw Cross Sharks
16 - 12 Full time
West Leeds
11:30
West Hull
60 - 4 Full time
Wibsey Juniors

U17 Division One

11:30
Greetland
0 - 18 Full time
Hull Wyke
11:30
Hull Dockers
25 - 18 Full time
Durham Tigers
11:30
King Cross Park
4 - 42 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
West Bowling
14 - 24 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Premier Division

11:30
Featherstone Lions
28 - 10 Full time
Holderness Vikings
11:30
Newsome Panthers
32 - 14 Full time
West Hull
11:30
Shaw Cross Sharks
26 - 12 Full time
Castleford Panthers
11:30
Siddal
28 - 26 Full time
Hunslet Warriors

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
38 - 4 Full time
Westgate Wolves
11:30
Hunslet Parkside
28 - 6 Full time
Drighlington
11:30
Milford Marlins
60 - 16 Full time
West Bowling
11:30
Normanton Knights
12 - 30 Full time
East Hull
11:30
Wetherby Bulldogs
16 - 14 Full time
New Earswick

U16 Division Two

11:30
Crigglestone All Blacks
20 - 16 Full time
Ovenden
11:30
Headingley Hawks
40 - 16 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Stanley Rangers
37 - 36 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Victoria Rangers
6 - 42 Full time
East Leeds

U16 Division Three

11:30
Fryston
32 - 4 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Stanningley
34 - 10 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
West Hull Lions
16 - 24 Full time
King Cross Park

U16 Division Four

11:30
Hull Wyke
6 - 6 Full time
York Acorn
11:30
Odsal Sedburgh
0 - 18 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Queensbury Juniors
62 - 4 Full time
Scarborough Pirates
11:30
Upton
27 - 24 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Walton Warriors
30 - 16 Full time
Meltham

Sunday 20 September 2009

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
22 - 12 Full time
Brighouse Rangers
11:30
Dewsbury Celtic
32 - 12 Full time
Wibsey Juniors
11:30
Hunslet Parkside
16 - 52 Full time
Milford Marlins
11:30
Queens
40 - 10 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Normanton Knights
31 - 4 Full time
Fryston
11:30
Oulton Raiders
38 - 8 Full time
Dewsbury Moor
11:30
Shaw Cross Sharks
32 - 32 Full time
Doncaster Toll Bar

U18 Division Two

11:30
Clayton
18 - 12 Full time
Heworth
11:30
Cottingham Tigers
38 - 24 Full time
Harehills Pigeons
11:30
Illingworth
38 - 40 Full time
West Leeds

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
14 - 24 Full time
Holderness Vikings
11:30
Myton Warriors
24 - 14 Full time
West Hull
11:30
Queensbury Juniors
54 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Stanningley
36 - 16 Full time
Wibsey Juniors
11:30
West Leeds
34 - 14 Full time
Drighlington

U17 Division One

11:30
Durham Tigers
48 - 10 Full time
West Bowling
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
0 - 42 Full time
Oulton Raiders
11:30
Hull Wyke
34 - 20 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
King Cross Park
6 - 20 Full time
Garforth Tigers
11:30
Wetherby Bulldogs
48 - 18 Full time
Greetland

U16 Premier Division

11:30
Castleford Lock Lane
24 - 27 Full time
Newsome Panthers
11:30
Holderness Vikings
18 - 26 Full time
Siddal
11:30
Hunslet Warriors
60 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Hull
20 - 24 Full time
Featherstone Lions

U16 Division One

11:30
Drighlington
16 - 25 Full time
Cottingham Tigers
11:30
East Hull
14 - 22 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Milford Marlins
40 - 20 Full time
Normanton Knights
11:30
New Earswick
18 - 4 Full time
Hunslet Parkside
11:30
West Bowling
12 - 16 Full time
Westgate Wolves

U16 Division Two

11:30
Crigglestone All Blacks
10 - 10 Full time
Stanley Rangers
11:30
Dewsbury Celtic
0 - 18 Full time
Ovenden
11:30
East Leeds
12 - 4 Full time
Headingley Hawks
11:30
Elland
26 - 6 Full time
Victoria Rangers

U16 Division Three

11:30
Fryston
18 - 30 Full time
Stanningley
11:30
Keighley Cougar Cubs
6 - 44 Full time
King Cross Park
11:30
Skirlaugh
18 - 22 Full time
West Hull Lions

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
4 - 38 Full time
Walton Warriors
11:30
Scarborough Pirates
6 - 40 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Upton
0 - 18 Full time
Harehill Pigeons
11:30
York Acorn
0 - 18 Full time
Hoyland Vikings

Sunday 13 September 2009

U18 Premier Division

11:30
Brighouse Rangers
0 - 18 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Drighlington
14 - 28 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Milford Marlins
20 - 20 Full time
Queens
11:30
Wibsey Juniors
0 - 18 Full time
Stanley Rangers

U18 Division One

11:30
Elland
28 - 11 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Fryston
0 - 18 Full time
Oulton Raiders

U18 Division Two

11:30
Illingworth
0 - 18 Full time
Heworth
11:30
Keighley Cougars
12 - 48 Full time
Clayton
11:30
West Leeds
42 - 12 Full time
Cottingham Tigers

U17 Premier Division

11:30
Drighlington
6 - 30 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Holderness Vikings
48 - 6 Full time
West Leeds
11:30
Shaw Cross Sharks
10 - 30 Full time
Embassy Longhill
12:45
West Hull
60 - 2 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Wibsey Juniors
0 - 18 Full time
Myton Warriors

U17 Division One

11:30
Garforth Tigers
26 - 20 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Greetland
22 - 22 Full time
Durham Tigers
11:30
King Cross Park
0 - 18 Full time
Hull Dockers
11:30
Oulton Raiders
26 - 18 Full time
Hull Wyke
11:30
Sheffield Hillsborough
60 - 6 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
24 - 28 Full time
Hunslet Warriors
11:30
Featherstone Lions
28 - 18 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Shaw Cross Sharks
42 - 24 Full time
Holderness Vikings
11:30
West Hull
24 - 22 Full time
Siddal

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
30 - 18 Full time
New Earswick
11:30
Hunslet Parkside
20 - 16 Full time
East Hull
11:30
Normanton Knights
16 - 26 Full time
West Bowling
11:30
Westgate Wolves
24 - 20 Full time
Drighlington

U16 Division Two

11:30
Dewsbury Celtic
0 - 36 Full time
East Leeds
11:30
Headingley Hawks
24 - 20 Full time
Elland
11:30
Ovenden
0 - 18 Full time
Stanley Rangers
11:30
Victoria Rangers
26 - 16 Full time
Sheffield Hillsborough

U16 Division Three

11:30
King Cross Park
22 - 22 Full time
Skirlaugh
11:30
Stanningley
14 - 6 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
West Hull Lions
30 - 10 Full time
Siddal Bulldogs

U16 Division Four

11:30
Queensbury Juniors
28 - 40 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Upton
0 - 18 Full time
Meltham
11:30
York Acorn
18 - 24 Full time
Scarborough Pirates

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe