Results

Filter by team

Sunday 29 November 2009

U18 Premier Division

11:30
Queens
18 - 0 Full time
Wibsey Juniors
11:30
Stanley Rangers
18 - 6 Full time
Dewsbury Celtic

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
18 - 0 Full time
Fryston
11:30
Normanton Knights
32 - 12 Full time
York Acorn
11:30
Oulton Raiders
16 - 10 Full time
Elland

U18 Division Two

11:30
Cottingham Tigers
28 - 18 Full time
Keighley Cougars
11:30
Heworth
2 - 20 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
Queensbury Juniors
6 - 20 Full time
Holderness Vikings
11:30
West Leeds
12 - 18 Full time
Shaw Cross Sharks

U17 Division One

11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
22 - 8 Full time
Hull Wyke
11:30
King Cross Park
10 - 0 Full time
West Bowling
11:30
Oulton Raiders
18 - 0 Full time
Greetland

U16 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
6 - 28 Full time
Newsome Panthers
11:30
Holderness Vikings
14 - 4 Full time
Shaw Cross Sharks

U16 Division One

11:30
East Hull
46 - 4 Full time
Normanton Knights
11:30
Westgate Wolves
12 - 28 Full time
Cottingham Tigers

U16 Division Two

11:30
Elland
28 - 10 Full time
Headingley Hawks
11:30
Ovenden
16 - 16 Full time
Crigglestone All Blacks

U16 Division Three

11:30
Skirlaugh
22 - 20 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Skirlaugh Bulls
28 - 0 Full time
Oulton Raiders
11:30
Whinmoor Warriors
20 - 6 Full time
Stanningley

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
8 - 20 Full time
Upton
11:30
Harehill Pigeons
28 - 16 Full time
York Acorn
11:30
Hull Wyke
16 - 16 Full time
Farnley Falcons
11:30
Odsal Sedburgh
32 - 10 Full time
Walton Warriors
11:30
Queensbury Juniors
16 - 22 Full time
Meltham

Sunday 22 November 2009

U18 Premier Division

11:30
Brighouse Rangers
18 - 34 Full time
Batley Boys
11:30
Drighlington
6 - 24 Full time
Queens
11:30
Milford Marlins
34 - 14 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Wibsey Juniors
0 - 18 Full time
Dewsbury Celtic

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
28 - 24 Full time
Elland
11:30
Fryston
18 - 26 Full time
Normanton Knights

U18 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
24 - 24 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Illingworth
0 - 18 Full time
Sutton Trust Lambwath
11:30
Keighley Cougars
8 - 16 Full time
West Leeds

U17 Premier Division

11:30
Holderness Vikings
28 - 12 Full time
Embassy Longhill
11:30
Myton Warriors
20 - 20 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Stanningley
10 - 20 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Hull
22 - 10 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Wibsey Juniors
0 - 18 Full time
West Leeds

U17 Division One

11:30
Greetland
8 - 42 Full time
King Cross Park
11:30
Hull Wyke
28 - 16 Full time
Hull Dockers
13:30
Oulton Raiders
52 - 4 Full time
Durham Tigers

U16 Premier Division

11:30
Featherstone Lions
6 - 6 Full time
West Hull
11:30
Newsome Panthers
22 - 34 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Siddal
10 - 36 Full time
Holderness Vikings

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
28 - 8 Full time
Drighlington
11:30
Hunslet Parkside
10 - 18 Full time
New Earswick
11:30
Normanton Knights
16 - 20 Full time
Milford Marlins
11:30
Westgate Wolves
0 - 4 Full time
West Bowling
11:30
Wetherby Bulldogs
22 - 6 Full time
East Hull

U16 Division Two

11:30
Ovenden
18 - 0 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Stanley Rangers
34 - 12 Full time
Crigglestone All Blacks

U16 Division Three

11:30
King Cross Park
44 - 18 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Oulton Raiders
12 - 30 Full time
Siddal Bulldogs
11:30
Skirlaugh Bulls
22 - 10 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Stanningley
18 - 0 Full time
Fryston
11:30
West Hull Lions
50 - 4 Full time
Skirlaugh

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
8 - 24 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Hoyland Vikings
24 - 24 Full time
Walton Warriors
11:30
Queensbury Juniors
36 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Scarborough Pirates
24 - 32 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Upton
16 - 18 Full time
Hull Wyke
11:30
York Acorn
10 - 20 Full time
Meltham

Sunday 15 November 2009

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
4 - 52 Full time
Stanley Rangers
11:30
Brighouse Rangers
0 - 18 Full time
Queens
11:30
Hunslet Parkside
17 - 16 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Elland
20 - 10 Full time
York Acorn
11:30
Oulton Raiders
16 - 18 Full time
Normanton Knights

U18 Division Two

11:30
Cottingham Tigers
0 - 18 Full time
Sutton Trust Lambwath
11:30
Heworth
20 - 30 Full time
West Leeds
11:30
Illingworth
16 - 40 Full time
Clayton
11:30
Keighley Cougars
26 - 6 Full time
Harehills Pigeons

U17 Premier Division

11:30
Embassy Longhill
6 - 52 Full time
West Hull
11:30
Myton Warriors
48 - 16 Full time
Holderness Vikings
11:30
Queensbury Juniors
48 - 16 Full time
Wibsey Juniors
11:30
West Leeds
16 - 24 Full time
Stanningley

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
12 - 16 Full time
Hull Wyke
11:30
Hull Dockers
24 - 40 Full time
Garforth Tigers
11:30
West Bowling
36 - 12 Full time
Greetland
11:30
Wetherby Bulldogs
10 - 24 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks

U16 Premier Division

11:30
Holderness Vikings
30 - 10 Full time
Castleford Panthers

U16 Division One

11:30
New Earswick
24 - 28 Full time
Westgate Wolves
11:30
West Bowling
14 - 22 Full time
Drighlington

U16 Division Two

11:30
Crigglestone All Blacks
22 - 6 Full time
Victoria Rangers
11:30
Dewsbury Celtic
0 - 18 Full time
Elland
11:30
East Leeds
46 - 4 Full time
Ovenden
11:30
Stanley Rangers
52 - 6 Full time
Headingley Hawks

U16 Division Three

11:30
Fryston
6 - 16 Full time
Oulton Raiders
11:30
Keighley Cougar Cubs
8 - 16 Full time
Whinmoor Warriors

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
8 - 6 Full time
York Acorn
11:30
Harehill Pigeons
26 - 12 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Hull Wyke
10 - 42 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Meltham
50 - 0 Full time
Scarborough Pirates
11:30
Odsal Sedburgh
28 - 14 Full time
Upton
11:30
Walton Warriors
24 - 14 Full time
Farnley Falcons

Sunday 8 November 2009

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
22 - 10 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Dewsbury Celtic
6 - 22 Full time
Queens
11:30
Milford Marlins
28 - 6 Full time
Wibsey Juniors
11:30
Stanley Rangers
48 - 12 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
35 - 8 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
York Acorn
10 - 12 Full time
Dewsbury Moor

U18 Division Two

11:30
Clayton
36 - 0 Full time
Harehills Pigeons
11:30
Heworth
42 - 22 Full time
Cottingham Tigers
11:30
West Leeds
32 - 12 Full time
Keighley Cougars

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
56 - 2 Full time
West Leeds
11:30
Holderness Vikings
56 - 12 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Myton Warriors
36 - 16 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Stanningley
46 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Wibsey Juniors
4 - 36 Full time
Embassy Longhill

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
30 - 20 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Greetland
8 - 14 Full time
Hull Dockers
11:30
Hull Wyke
6 - 6 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Oulton Raiders
38 - 2 Full time
King Cross Park
11:30
Sheffield Hillsborough
30 - 20 Full time
Garforth Tigers

U16 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
12 - 20 Full time
West Hull
11:30
Hunslet Warriors
22 - 14 Full time
Holderness Vikings
11:30
Shaw Cross Sharks
6 - 20 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Siddal
12 - 10 Full time
Newsome Panthers

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
22 - 6 Full time
Milford Marlins
11:30
Drighlington
10 - 40 Full time
New Earswick
11:30
Hunslet Parkside
46 - 12 Full time
Normanton Knights
11:30
West Bowling
18 - 28 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Westgate Wolves
8 - 36 Full time
East Hull

U16 Division Two

11:30
East Leeds
34 - 12 Full time
Elland
11:30
Headingley Hawks
22 - 20 Full time
Crigglestone All Blacks
11:30
Victoria Rangers
20 - 30 Full time
Stanley Rangers

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
12 - 24 Full time
Skirlaugh Bulls
11:30
King Cross Park
22 - 20 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Skirlaugh
8 - 16 Full time
Siddal Bulldogs
11:30
Stanningley
24 - 10 Full time
Oulton Raiders
11:30
West Hull Lions
72 - 0 Full time
Fryston

U16 Division Four

11:30
Harehill Pigeons
10 - 32 Full time
Meltham
11:30
Hoyland Vikings
12 - 42 Full time
Farnley Falcons
11:30
Odsal Sedburgh
6 - 24 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Scarborough Pirates
12 - 8 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Upton
12 - 26 Full time
Walton Warriors
11:30
York Acorn
8 - 20 Full time
Hull Wyke

Sunday 1 November 2009

U18 Premier Division

11:30
Queens
36 - 20 Full time
Batley Boys

U18 Division One

11:30
Fryston
0 - 18 Full time
York Acorn
11:30
Shaw Cross Sharks
12 - 20 Full time
Normanton Knights

U18 Division Two

11:30
Cottingham Tigers
16 - 12 Full time
Illingworth
11:30
Heworth
50 - 4 Full time
Harehills Pigeons

U17 Premier Division

11:30
Embassy Longhill
22 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
8 - 22 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Garforth Tigers
34 - 4 Full time
Greetland
11:30
King Cross Park
38 - 14 Full time
Hull Wyke

U16 Division One

11:30
East Hull
10 - 14 Full time
Cottingham Tigers
11:30
New Earswick
14 - 22 Full time
Milford Marlins
11:30
Normanton Knights
8 - 38 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
18 - 0 Full time
Fryston
11:30
Oulton Raiders
4 - 34 Full time
Whinmoor Warriors

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
28 - 0 Full time
Upton
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
28 - 0 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Meltham
24 - 10 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Odsal Sedburgh
50 - 12 Full time
York Acorn
11:30
Walton Warriors
48 - 28 Full time
Harehill Pigeons

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe