Results

Filter by team

Sunday 29 November 2009

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
8 - 20 Full time
Upton
11:30
Harehill Pigeons
28 - 16 Full time
York Acorn
11:30
Hull Wyke
16 - 16 Full time
Farnley Falcons
11:30
Odsal Sedburgh
32 - 10 Full time
Walton Warriors
11:30
Queensbury Juniors
16 - 22 Full time
Meltham

Sunday 22 November 2009

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
8 - 24 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Hoyland Vikings
24 - 24 Full time
Walton Warriors
11:30
Queensbury Juniors
36 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Scarborough Pirates
24 - 32 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Upton
16 - 18 Full time
Hull Wyke
11:30
York Acorn
10 - 20 Full time
Meltham

Sunday 15 November 2009

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
8 - 6 Full time
York Acorn
11:30
Harehill Pigeons
26 - 12 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Hull Wyke
10 - 42 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Meltham
50 - 0 Full time
Scarborough Pirates
11:30
Odsal Sedburgh
28 - 14 Full time
Upton
11:30
Walton Warriors
24 - 14 Full time
Farnley Falcons

Sunday 8 November 2009

U16 Division Four

11:30
Harehill Pigeons
10 - 32 Full time
Meltham
11:30
Hoyland Vikings
12 - 42 Full time
Farnley Falcons
11:30
Odsal Sedburgh
6 - 24 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Scarborough Pirates
12 - 8 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Upton
12 - 26 Full time
Walton Warriors
11:30
York Acorn
8 - 20 Full time
Hull Wyke

Sunday 1 November 2009

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
28 - 0 Full time
Upton
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
28 - 0 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Meltham
24 - 10 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Odsal Sedburgh
50 - 12 Full time
York Acorn
11:30
Walton Warriors
48 - 28 Full time
Harehill Pigeons

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe