Results

Filter by team

Sunday 28 February 2010

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
34 - 4 Full time
Wibsey Juniors
11:30
Hunslet Parkside
12 - 28 Full time
Batley Boys
11:30
Queens
25 - 12 Full time
Milford Marlins

U18 Division One

11:30
Elland
16 - 22 Full time
Doncaster Toll Bar
11:30
York Acorn
12 - 16 Full time
Oulton Raiders

U18 Division Two

11:30
Sutton Trust Lambwath
18 - 0 Full time
Keighley Cougars
11:30
West Leeds
30 - 12 Full time
Harehills Pigeons

U17 Premier Division

11:30
Stanningley
0 - 18 Full time
Myton Warriors
11:30
West Leeds
12 - 50 Full time
Holderness Vikings

U17 Division One

11:30
Garforth Tigers
14 - 14 Full time
King Cross Park
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
30 - 6 Full time
West Bowling
11:30
Hull Wyke
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Oulton Raiders
48 - 6 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Premier Division

11:30
Siddal
6 - 10 Full time
Castleford Panthers
11:30
West Hull
36 - 14 Full time
Shaw Cross Sharks

U16 Division One

11:30
East Hull
16 - 12 Full time
Drighlington
11:30
West Bowling
18 - 14 Full time
Milford Marlins
11:30
Westgate Wolves
28 - 10 Full time
Normanton Knights
11:30
Wetherby Bulldogs
12 - 22 Full time
Cottingham Tigers

U16 Division Two

11:30
Crigglestone All Blacks
24 - 4 Full time
Headingley Hawks
11:30
Victoria Rangers
24 - 16 Full time
Elland

U16 Division Three

11:30
King Cross Park
23 - 4 Full time
West Hull Lions
11:30
Siddal Bulldogs
18 - 0 Full time
Fryston
11:30
Stanningley
22 - 18 Full time
Skirlaugh

U16 Division Four

11:30
Upton
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Walton Warriors
4 - 26 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
York Acorn
46 - 36 Full time
Harehill Pigeons

Sunday 21 February 2010

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Batley Boys

U16 Division Three

11:30
Fryston
0 - 18 Full time
Skirlaugh Bulls

Sunday 14 February 2010

U18 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
4 - 12 Full time
West Leeds
11:30
Heworth
18 - 0 Full time
Clayton

U17 Premier Division

11:30
Holderness Vikings
12 - 13 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Myton Warriors
62 - 6 Full time
West Leeds
11:30
Shaw Cross Sharks
22 - 14 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
West Hull
36 - 10 Full time
Embassy Longhill

U17 Division One

11:30
Greetland
0 - 58 Full time
Garforth Tigers
13:30
Hull Wyke
36 - 10 Full time
Durham Tigers
11:30
Oulton Raiders
36 - 8 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Sheffield Hillsborough
26 - 20 Full time
King Cross Park
11:30
West Bowling
30 - 16 Full time
Hull Dockers

U16 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
12 - 29 Full time
Holderness Vikings

U16 Division One

11:30
East Hull
34 - 16 Full time
Westgate Wolves
11:30
Milford Marlins
6 - 46 Full time
Cottingham Tigers

U16 Division Two

11:30
Sheffield Hillsborough
50 - 6 Full time
Elland
11:30
Stanley Rangers
41 - 6 Full time
Ovenden

U16 Division Three

11:30
Oulton Raiders
14 - 10 Full time
Fryston
11:30
Whinmoor Warriors
0 - 18 Full time
West Hull Lions

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
6 - 22 Full time
Walton Warriors
11:30
Hoyland Vikings
22 - 30 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Queensbury Juniors
16 - 14 Full time
Hull Wyke
11:30
Scarborough Pirates
17 - 0 Full time
Meltham
11:30
Upton
18 - 32 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
York Acorn
8 - 4 Full time
Eastmoor Dragons

Friday 12 February 2010

U17 Premier Division

11:30
Stanningley
4 - 40 Full time
Bradford Dudley Hill

Thursday 11 February 2010

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
18 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Embassy Longhill
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Holderness Vikings
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Myton Warriors
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
Stanningley
11:30
Drighlington
0 - 18 Full time
West Leeds
11:30
Embassy Longhill
18 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Holderness Vikings
18 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Queensbury Juniors
18 - 0 Full time
Drighlington
11:30
Shaw Cross Sharks
18 - 0 Full time
Drighlington

Sunday 7 February 2010

U18 Premier Division

11:30
Wibsey Juniors
10 - 42 Full time
Milford Marlins

U18 Division One

11:30
Normanton Knights
18 - 0 Full time
Shaw Cross Sharks

U18 Division Two

11:30
Clayton
14 - 20 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Illingworth
30 - 12 Full time
Keighley Cougars
11:30
Sutton Trust Lambwath
14 - 20 Full time
Heworth

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
16 - 14 Full time
West Hull
11:30
Embassy Longhill
26 - 12 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Shaw Cross Sharks
10 - 22 Full time
Stanningley

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
19 - 13 Full time
King Cross Park
11:30
Hull Dockers
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Oulton Raiders
34 - 4 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
West Bowling
20 - 18 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 18 Full time
Hull Wyke

U16 Premier Division

11:30
Siddal
vs
Castleford Lock Lane

U16 Division One

11:30
Milford Marlins
6 - 16 Full time
New Earswick

U16 Division Two

11:30
Elland
14 - 16 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Stanley Rangers
22 - 4 Full time
Victoria Rangers

U16 Division Three

11:30
Fryston
0 - 38 Full time
Skirlaugh
11:30
Oulton Raiders
26 - 20 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Whinmoor Warriors
18 - 16 Full time
Siddal Bulldogs

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
0 - 28 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Farnley Falcons
18 - 10 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Hull Wyke
14 - 32 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Meltham
46 - 2 Full time
York Acorn
11:30
Odsal Sedburgh
34 - 4 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Walton Warriors
38 - 6 Full time
Upton

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe