Results

Filter by team

Monday 29 March 2010

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Greetland
0 - 18 Full time
West Bowling
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
18 - 0 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Hull Wyke
18 - 0 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
King Cross Park
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Sheffield Hillsborough
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 18 Full time
Garforth Tigers
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 18 Full time
King Cross Park
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 18 Full time
Oulton Raiders
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 18 Full time
West Bowling

Sunday 28 March 2010

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
0 - 30 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Drighlington
18 - 0 Full time
Milford Marlins
11:30
Queens
29 - 16 Full time
Hunslet Parkside

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
28 - 12 Full time
York Acorn

U18 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
14 - 32 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
Myton Warriors
34 - 4 Full time
Stanningley
11:30
Shaw Cross Sharks
20 - 38 Full time
Holderness Vikings
11:30
West Leeds
12 - 22 Full time
West Hull

U17 Division One

11:30
Garforth Tigers
10 - 14 Full time
Oulton Raiders
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
18 - 0 Full time
Greetland
11:30
Hull Dockers
18 - 0 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Sheffield Hillsborough
18 - 0 Full time
Hull Wyke
13:30
West Bowling
18 - 0 Full time
Durham Tigers

U16 Premier Division

11:30
Castleford Lock Lane
42 - 0 Full time
Castleford Panthers
11:30
Newsome Panthers
24 - 8 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Hull
22 - 6 Full time
Holderness Vikings

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
21 - 20 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Milford Marlins
30 - 4 Full time
Drighlington
11:30
New Earswick
18 - 16 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Division Two

11:30
Crigglestone All Blacks
3 - 34 Full time
East Leeds
11:30
Headingley Hawks
56 - 4 Full time
Victoria Rangers
11:30
Stanley Rangers
36 - 16 Full time
Elland

U16 Division Three

11:30
King Cross Park
34 - 28 Full time
Stanningley
11:30
Siddal Bulldogs
72 - 2 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Skirlaugh Bulls
30 - 6 Full time
Skirlaugh
11:30
West Hull Lions
44 - 0 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Four

11:30
Harehill Pigeons
22 - 30 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Hoyland Vikings
16 - 28 Full time
Hull Wyke
11:30
Meltham
12 - 14 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Scarborough Pirates
14 - 18 Full time
Upton
11:30
York Acorn
22 - 23 Full time
Farnley Falcons

Sunday 21 March 2010

U18 Premier Division

11:30
Dewsbury Celtic
27 - 8 Full time
Drighlington
11:30
Milford Marlins
14 - 40 Full time
Stanley Rangers

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
18 - 0 Full time
Dewsbury Moor
11:30
Oulton Raiders
16 - 4 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
York Acorn
26 - 26 Full time
Normanton Knights

U18 Division Two

11:30
Sutton Trust Lambwath
18 - 0 Full time
Illingworth
11:30
West Leeds
32 - 14 Full time
Clayton

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
18 - 0 Full time
Embassy Longhill
11:30
Shaw Cross Sharks
22 - 20 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Stanningley
12 - 10 Full time
West Leeds

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
16 - 56 Full time
Hull Dockers
11:30
Garforth Tigers
34 - 22 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Greetland
10 - 34 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
40 - 12 Full time
King Cross Park
11:30
West Bowling
42 - 20 Full time
Hull Wyke

U16 Premier Division

11:30
Castleford Lock Lane
18 - 0 Full time
Siddal
11:30
Castleford Panthers
32 - 12 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Newsome Panthers
4 - 20 Full time
Featherstone Lions

U16 Division One

11:30
New Earswick
18 - 12 Full time
Cottingham Tigers
11:30
West Bowling
54 - 10 Full time
Normanton Knights
11:30
Westgate Wolves
30 - 4 Full time
Milford Marlins
11:30
Wetherby Bulldogs
28 - 14 Full time
Hunslet Parkside

U16 Division Two

11:30
East Leeds
18 - 22 Full time
Stanley Rangers
11:30
Sheffield Hillsborough
0 - 18 Full time
Headingley Hawks
11:30
Victoria Rangers
16 - 22 Full time
Ovenden

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
0 - 72 Full time
Stanningley
11:30
King Cross Park
30 - 14 Full time
Skirlaugh Bulls
11:30
Siddal Bulldogs
22 - 28 Full time
West Hull Lions
11:30
Skirlaugh
22 - 12 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Four

11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
8 - 34 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Hull Wyke
14 - 18 Full time
Upton
11:30
Meltham
40 - 8 Full time
Farnley Falcons
11:30
Scarborough Pirates
22 - 10 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Walton Warriors
18 - 18 Full time
Queensbury Juniors

Sunday 14 March 2010

U18 Premier Division

11:30
Hunslet Parkside
10 - 30 Full time
Dewsbury Celtic
12:00
Milford Marlins
12 - 18 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Dewsbury Moor
0 - 18 Full time
York Acorn
11:30
Normanton Knights
10 - 18 Full time
Oulton Raiders
11:30
Shaw Cross Sharks
4 - 18 Full time
Elland

U18 Division Two

11:30
Clayton
32 - 16 Full time
Keighley Cougars
11:30
Sutton Trust Lambwath
14 - 15 Full time
West Leeds

U17 Premier Division

11:30
Embassy Longhill
18 - 46 Full time
Holderness Vikings
11:30
Myton Warriors
82 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Leeds
4 - 16 Full time
Queensbury Juniors

U17 Division One

11:30
Garforth Tigers
44 - 20 Full time
Wetherby Bulldogs
13:30
Huddersfield St Joseph Sharks
36 - 0 Full time
Durham Tigers
11:30
Hull Dockers
52 - 26 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Hull Wyke
0 - 40 Full time
Oulton Raiders
11:30
West Bowling
18 - 0 Full time
King Cross Park

U16 Premier Division

11:30
Featherstone Lions
36 - 8 Full time
Siddal
11:30
Shaw Cross Sharks
22 - 16 Full time
Newsome Panthers

U16 Division One

11:30
Drighlington
16 - 18 Full time
Westgate Wolves
11:30
Milford Marlins
16 - 12 Full time
Hunslet Parkside
11:30
West Bowling
28 - 30 Full time
East Hull

U16 Division Two

11:30
East Leeds
18 - 0 Full time
Victoria Rangers
11:30
Elland
16 - 16 Full time
Crigglestone All Blacks
11:30
Headingley Hawks
10 - 36 Full time
Ovenden
11:30
Sheffield Hillsborough
10 - 30 Full time
Stanley Rangers

U16 Division Three

11:30
Oulton Raiders
18 - 26 Full time
Skirlaugh
11:30
Siddal Bulldogs
38 - 12 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Skirlaugh Bulls
18 - 0 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Stanningley
22 - 32 Full time
King Cross Park

U16 Division Four

11:30
Harehill Pigeons
34 - 20 Full time
Farnley Falcons
11:30
Hull Wyke
26 - 6 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Meltham
19 - 16 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Queensbury Juniors
38 - 16 Full time
Walton Warriors
11:30
Scarborough Pirates
16 - 38 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Upton
24 - 16 Full time
York Acorn

Tuesday 9 March 2010

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
18 - 0 Full time
Wibsey Juniors
11:30
Stanley Rangers
18 - 0 Full time
Wibsey Juniors

Sunday 7 March 2010

U18 Premier Division

11:30
Stanley Rangers
14 - 0 Full time
Milford Marlins
11:30
Wibsey Juniors
10 - 30 Full time
Hunslet Parkside

U18 Division One

11:30
Elland
58 - 16 Full time
Dewsbury Moor
11:30
Normanton Knights
26 - 27 Full time
Doncaster Toll Bar
11:30
Shaw Cross Sharks
2 - 6 Full time
Oulton Raiders

U18 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
22 - 20 Full time
Clayton
11:30
Heworth
36 - 28 Full time
Illingworth
11:30
Sutton Trust Lambwath
34 - 12 Full time
Cottingham Tigers

U17 Premier Division

11:30
Embassy Longhill
28 - 4 Full time
West Leeds
11:30
Holderness Vikings
8 - 38 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Queensbury Juniors
0 - 18 Full time
Myton Warriors
11:30
Shaw Cross Sharks
6 - 44 Full time
West Hull

U17 Division One

13:30
Durham Tigers
2 - 76 Full time
Oulton Raiders
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
20 - 22 Full time
Garforth Tigers
11:30
Hull Dockers
30 - 24 Full time
West Bowling
11:30
Hull Wyke
44 - 28 Full time
King Cross Park
11:30
Wetherby Bulldogs
36 - 34 Full time
Sheffield Hillsborough

U16 Premier Division

11:30
Holderness Vikings
22 - 20 Full time
Castleford Lock Lane
11:30
Newsome Panthers
40 - 14 Full time
Castleford Panthers
11:30
Siddal
22 - 28 Full time
Shaw Cross Sharks

U16 Division One

11:30
Cottingham Tigers
66 - 6 Full time
Normanton Knights
11:30
Wetherby Bulldogs
52 - 22 Full time
Milford Marlins

U16 Division Two

11:30
Elland
32 - 24 Full time
Ovenden
11:30
Headingley Hawks
22 - 16 Full time
Stanley Rangers
11:30
Sheffield Hillsborough
18 - 14 Full time
Victoria Rangers

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
14 - 36 Full time
West Hull Lions
11:30
Oulton Raiders
0 - 26 Full time
Stanningley
11:30
Skirlaugh Bulls
16 - 18 Full time
Siddal Bulldogs

U16 Division Four

11:30
Harehill Pigeons
20 - 32 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Hoyland Vikings
20 - 16 Full time
Scarborough Pirates
11:30
Meltham
34 - 4 Full time
Hull Wyke
11:30
Upton
30 - 16 Full time
Farnley Falcons

Thursday 4 March 2010

U16 Division Three

11:30
Fryston
0 - 18 Full time
West Hull Lions
11:30
King Cross Park
18 - 0 Full time
Fryston
11:30
Skirlaugh Bulls
18 - 0 Full time
Fryston

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe