Results

Filter by team

Sunday 25 April 2010

U18 Premier Division

11:30
Stanley Rangers
18 - 0 Full time
Batley Boys

U18 Division One

11:30
Dewsbury Moor
0 - 18 Full time
Normanton Knights

U17 Premier Division

11:30
Stanningley
vs
West Hull

U16 Division One

11:30
Hunslet Parkside
36 - 16 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
New Earswick
18 - 0 Full time
Drighlington

U16 Division Three

11:30
Siddal Bulldogs
vs
Oulton Raiders
11:30
Skirlaugh Bulls
32 - 14 Full time
Stanningley

U16 Division Four

11:30
Hull Wyke
24 - 20 Full time
Scarborough Pirates
11:30
Meltham
50 - 24 Full time
Walton Warriors
11:30
Queensbury Juniors
10 - 14 Full time
Upton

Thursday 22 April 2010

U17 Division One

11:30
King Cross Park
18 - 0 Full time
Sheffield Hillsborough
13:30
Sheffield Hillsborough
0 - 18 Full time
Durham Tigers
11:30
Sheffield Hillsborough
0 - 18 Full time
Huddersfield St Joseph Sharks
11:30
Sheffield Hillsborough
0 - 18 Full time
Hull Dockers

Wednesday 21 April 2010

U17 Premier Division

18:00
Queensbury Juniors
12 - 58 Full time
Bradford Dudley Hill

U16 Division Three

11:30
Siddal Bulldogs
18 - 0 Full time
King Cross Park
18:00
Skirlaugh Bulls
16 - 16 Full time
West Hull Lions

Tuesday 20 April 2010

U16 Division Three

18:00
King Cross Park
14 - 16 Full time
Siddal Bulldogs

Sunday 18 April 2010

U18 Premier Division

11:30
Dewsbury Celtic
38 - 8 Full time
Batley Boys
11:30
Stanley Rangers
16 - 17 Full time
Queens

U18 Division One

11:30
Dewsbury Moor
30 - 6 Full time
Shaw Cross Sharks

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
16 - 24 Full time
Myton Warriors
11:30
Holderness Vikings
18 - 0 Full time
Stanningley

U17 Division One

11:30
Oulton Raiders
56 - 18 Full time
West Bowling

U16 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
P - P
Castleford Lock Lane
11:30
Holderness Vikings
P - P
Featherstone Lions
11:30
Hunslet Warriors
P - P
Siddal
11:30
Shaw Cross Sharks
P - P
Hunslet Warriors
11:30
West Hull
P - P
Newsome Panthers

U16 Division One

11:30
Hunslet Parkside
20 - 22 Full time
Milford Marlins
11:30
Westgate Wolves
14 - 34 Full time
New Earswick
11:30
Wetherby Bulldogs
14 - 18 Full time
West Bowling

U16 Division Two

11:30
Sheffield Hillsborough
6 - 50 Full time
East Leeds

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
14 - 36 Full time
Skirlaugh
11:30
Oulton Raiders
18 - 36 Full time
King Cross Park
11:30
Stanningley
20 - 8 Full time
Siddal Bulldogs

U16 Division Four

11:30
Meltham
48 - 12 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Odsal Sedburgh
40 - 16 Full time
Farnley Falcons
11:30
Scarborough Pirates
28 - 22 Full time
Walton Warriors

Thursday 15 April 2010

U16 Division Four

11:30
Hoyland Vikings
0 - 18 Full time
Meltham
11:30
Queensbury Juniors
18 - 0 Full time
York Acorn
11:30
Walton Warriors
18 - 0 Full time
Hoyland Vikings
11:30
York Acorn
0 - 18 Full time
Odsal Sedburgh

Wednesday 14 April 2010

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
24 - 10 Full time
Queensbury Juniors

U16 Division Two

18:00
Headingley Hawks
16 - 20 Full time
East Leeds

Monday 12 April 2010

U17 Premier Division

11:30
West Hull
18 - 0 Full time
West Leeds
11:30
West Leeds
0 - 18 Full time
Myton Warriors

U16 Division One

11:30
Drighlington
18 - 0 Full time
Normanton Knights
11:30
Normanton Knights
0 - 18 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Wetherby Bulldogs
18 - 0 Full time
Normanton Knights

U16 Division Three

11:30
Whinmoor Warriors
0 - 18 Full time
Oulton Raiders
11:30
Whinmoor Warriors
0 - 18 Full time
Skirlaugh Bulls

Sunday 11 April 2010

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
14 - 44 Full time
Queens
11:30
Dewsbury Celtic
18 - 0 Full time
Milford Marlins
11:30
Drighlington
22 - 24 Full time
Stanley Rangers

U18 Division One

11:30
Dewsbury Moor
20 - 30 Full time
Elland

U17 Premier Division

11:30
Stanningley
vs
Queensbury Juniors
11:30
West Hull
14 - 14 Full time
Myton Warriors
11:30
West Leeds
12 - 68 Full time
Bradford Dudley Hill

U17 Division One

13:30
Garforth Tigers
38 - 24 Full time
Durham Tigers
11:30
Hull Dockers
32 - 16 Full time
King Cross Park
11:30
Sheffield Hillsborough
0 - 18 Full time
Oulton Raiders

U16 Premier Division

11:30
Holderness Vikings
P - P
Hunslet Warriors
11:30
West Hull
18 - 0 Full time
Castleford Panthers

U16 Division One

11:30
Drighlington
16 - 38 Full time
Hunslet Parkside
11:30
New Earswick
44 - 4 Full time
West Bowling
11:30
Westgate Wolves
12 - 16 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Division Two

11:30
Ovenden
22 - 50 Full time
East Leeds

U16 Division Three

11:30
Skirlaugh
18 - 10 Full time
King Cross Park
11:30
Stanningley
40 - 10 Full time
Skirlaugh Bulls
11:30
West Hull Lions
18 - 0 Full time
Whinmoor Warriors

U16 Division Four

11:30
Hoyland Vikings
12 - 54 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Huddersfield St Joseph Sharks
50 - 4 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Hull Wyke
18 - 24 Full time
Walton Warriors
11:30
Meltham
22 - 14 Full time
Upton
11:30
Scarborough Pirates
48 - 6 Full time
York Acorn

Thursday 8 April 2010

U17 Premier Division

18:00
Myton Warriors
18 - 0 Full time
Embassy Longhill
18:00
West Hull
18 - 0 Full time
Holderness Vikings

U16 Division Three

18:00
Whinmoor Warriors
0 - 18 Full time
King Cross Park

Wednesday 7 April 2010

U18 Division One

18:00
Shaw Cross Sharks
16 - 24 Full time
Dewsbury Moor

Sunday 4 April 2010

U18 Premier Division

11:30
Batley Boys
44 - 12 Full time
Milford Marlins
11:30
Hunslet Parkside
14 - 38 Full time
Stanley Rangers

U18 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
32 - 8 Full time
Normanton Knights

U17 Premier Division

11:30
Bradford Dudley Hill
78 - 0 Full time
Stanningley
11:30
Queensbury Juniors
6 - 20 Full time
West Hull

U17 Division One

11:30
Oulton Raiders
24 - 14 Full time
Garforth Tigers
11:30
Sheffield Hillsborough
20 - 30 Full time
West Bowling

U16 Premier Division

11:30
Castleford Lock Lane
P - P
Shaw Cross Sharks
11:30
Castleford Panthers
0 - 18 Full time
Featherstone Lions
11:30
Newsome Panthers
0 - 18 Full time
Siddal

U16 Division One

11:30
Milford Marlins
26 - 40 Full time
Wetherby Bulldogs

U16 Division Two

11:30
Elland
8 - 16 Full time
East Leeds
11:30
Headingley Hawks
20 - 12 Full time
Sheffield Hillsborough

U16 Division Three

11:30
Keighley Cougar Cubs
12 - 13 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Four

11:30
Farnley Falcons
0 - 18 Full time
Harehill Pigeons
11:30
Queensbury Juniors
34 - 10 Full time
Hoyland Vikings

Saturday 3 April 2010

U16 Division One

11:30
Hunslet Parkside
28 - 4 Full time
West Bowling

Thursday 1 April 2010

U16 Division Four

11:30
Eastmoor Dragons
0 - 18 Full time
Farnley Falcons
11:30
Eastmoor Dragons
0 - 18 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Eastmoor Dragons
0 - 18 Full time
Queensbury Juniors
11:30
Farnley Falcons
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Harehill Pigeons
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Hoyland Vikings
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
12:00
Huddersfield St Joseph Sharks
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
10:30
Hull Wyke
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Meltham
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons
11:30
Walton Warriors
18 - 0 Full time
Eastmoor Dragons

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe