Results

Filter by team

Sunday 26 September 2010

U18 Premier Division

11:30
Normanton Knights
14 - 4 Full time
Drighlington
11:30
Queensbury
vs
Huddersfield St Josephs
13:00
West Hull
48 - 0 Full time
Siddal

U18 Division One

11:30
Hull Dockers
46 - 12 Full time
Cottingham Tigers
11:30
West Leeds
22 - 36 Full time
York Acorn

U17 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
26 - 18 Full time
Hunslet Warriors
11:30
Cottingham Tigers
28 - 28 Full time
East Leeds
11:30
West Hull
34 - 4 Full time
Shaw Cross Sharks

U17 Division One

11:30
Stanningley
24 - 16 Full time
Oulton Raiders

U17 Division Two

11:30
Hoyland Vikings
8 - 52 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Walton Warriors
32 - 32 Full time
Upton

U16 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
20 - 22 Full time
Skirlaugh Bulls
11:30
King Cross Park
46 - 0 Full time
Heworth
11:30
Shaw Cross Sharks
56 - 8 Full time
West Bowling
11:30
West Hull
4 - 20 Full time
Siddal
11:30
Wibsey Juniors
0 - 50 Full time
Normanton Knights

U16 Division One

11:30
Featherstone Lions
24 - 50 Full time
Newsome Panthers
11:30
Norland Sharks
6 - 34 Full time
Castleford Panthers
11:30
Sheffield Hillsborough Hawks
26 - 4 Full time
Beverley Braves
11:30
Whinmoor Warriors
26 - 10 Full time
Myton Warriors

U16 Division Two

11:30
Dewsbury Celtic
28 - 10 Full time
Churwell Chiefs
11:30
East Hull
20 - 12 Full time
Holderness Vikings
11:30
Hunslet Parkside
6 - 10 Full time
Stanningley
11:30
Sutton Trust Lambwath
26 - 14 Full time
Brighouse Rangers

U16 Division Three

11:30
Cottingham Tigers
28 - 12 Full time
East Leeds
11:30
Dewsbury Moor
28 - 10 Full time
Milford Marlins
11:30
York Acorn
10 - 16 Full time
West Hull Lions

U16 Division Four

11:30
Greetland Rangers
28 - 18 Full time
Knottingley Rockware
11:30
Hull Wyke
18 - 6 Full time
Meltham All Blacks
11:30
Keighley Cougars
24 - 40 Full time
Hull Dockers
11:30
Oulton Raiders
26 - 6 Full time
Bradford Dudley Hill

U16 Division Five

11:30
Elland
22 - 14 Full time
Littleborough
11:30
Kippax
22 - 10 Full time
Thornhill Trojans
11:30
Rodley Rockets
24 - 20 Full time
Greetland All Rounders
11:30
Westgate Wolves
P - P
Hull Isberg
11:30
Wetherby Bulldogs
24 - 18 Full time
Wyke

Sunday 19 September 2010

U18 Premier Division

11:30
Queensbury
0 - 18 Full time
Oulton Raiders
11:30
West Hull
28 - 6 Full time
Elland

U18 Division One

11:30
York Acorn
26 - 14 Full time
Cottingham Tigers

U17 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
10 - 24 Full time
New Earswick All Blacks
11:30
East Leeds
18 - 20 Full time
West Hull
11:30
Shaw Cross Sharks
0 - 4 Full time
Westgate Wolves

U17 Division One

11:30
Elland
6 - 28 Full time
Odsal Sedburgh

U17 Division Two

11:30
Queensbury
22 - 10 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Walton Warriors
58 - 12 Full time
Harehills Pigeons

U16 Premier Division

11:30
Heworth
4 - 32 Full time
Siddal
11:30
King Cross Park
12 - 14 Full time
Hunslet Warriors
11:30
Normanton Knights
56 - 4 Full time
West Hull
11:30
Skirlaugh Bulls
8 - 20 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Bowling
16 - 4 Full time
Wibsey Juniors

U16 Division One

11:30
Beverley Braves
12 - 46 Full time
Castleford Panthers
11:30
Doncaster Toll Bar
0 - 18 Full time
Myton Warriors
11:30
Newsome Panthers
24 - 6 Full time
Norland Sharks
11:30
Whinmoor Warriors
52 - 6 Full time
Featherstone Lions

U16 Division Two

11:30
Churwell Chiefs
16 - 22 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Holderness Vikings
10 - 20 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Ovenden
16 - 34 Full time
East Hull
11:30
Stanningley
46 - 0 Full time
Sutton Trust Lambwath

U16 Division Three

11:30
Cottingham Tigers
8 - 10 Full time
Skirlaugh Juniors
11:30
Milford Marlins
18 - 18 Full time
East Leeds
11:30
West Hull Lions
24 - 18 Full time
Dewsbury Moor

U16 Division Four

11:30
Bradford Dudley Hill
16 - 24 Full time
Hull Wyke
11:30
Hull Dockers
10 - 16 Full time
Greetland Rangers
11:30
Knottingley Rockware
8 - 24 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Five

11:30
Greetland All Rounders
18 - 8 Full time
Kippax
11:30
Littleborough
34 - 0 Full time
Rodley Rockets
11:30
Westgate Wolves
6 - 6 Full time
Elland
11:30
Wetherby Bulldogs
P - P
Hull Isberg
11:30
Wyke
14 - 8 Full time
Thornhill Trojans

Sunday 12 September 2010

U18 Premier Division

11:30
Elland
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Myton Warriors
16 - 10 Full time
Oulton Raiders
11:30
Queensbury
0 - 18 Full time
Siddal

U18 Division One

11:30
Hull Dockers
32 - 30 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
Cottingham Tigers
26 - 24 Full time
Castleford Panthers
11:30
New Earswick All Blacks
38 - 20 Full time
Hunslet Warriors
11:30
Westgate Wolves
8 - 12 Full time
West Hull

U17 Division One

11:30
Odsal Sedburgh
36 - 12 Full time
Oulton Raiders

U17 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
54 - 18 Full time
Keighley Cougar Cubs
11:30
Hoyland Vikings
4 - 58 Full time
Upton

U16 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
42 - 0 Full time
Heworth
11:30
Shaw Cross Sharks
24 - 14 Full time
King Cross Park
11:30
Siddal
22 - 12 Full time
Normanton Knights
11:30
West Hull
14 - 8 Full time
West Bowling
11:30
Wibsey Juniors
18 - 28 Full time
Skirlaugh Bulls

U16 Division One

11:30
Castleford Panthers
30 - 6 Full time
Newsome Panthers
11:30
Doncaster Toll Bar
14 - 38 Full time
Sheffield Hillsborough Hawks
11:30
Featherstone Lions
50 - 18 Full time
Myton Warriors
11:30
Norland Sharks
6 - 16 Full time
Whinmoor Warriors

U16 Division Two

11:30
Dewsbury Celtic
54 - 14 Full time
Ovenden
11:30
Sutton Trust Lambwath
8 - 34 Full time
Churwell Chiefs

U16 Division Three

11:30
Cottingham Tigers
22 - 18 Full time
King Cross Park 'A'
11:30
East Leeds
14 - 40 Full time
West Hull Lions
11:30
Skirlaugh Juniors
56 - 10 Full time
Milford Marlins

U16 Division Four

11:30
Greetland Rangers
42 - 10 Full time
Huddersfield Underbank
11:30
Hull Wyke
20 - 38 Full time
Knottingley Rockware
11:30
Oulton Raiders
50 - 0 Full time
Hull Dockers

U16 Division Five

11:30
Elland
48 - 6 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Hull Isberg
P - P
Wyke
11:30
Kippax
22 - 32 Full time
Littleborough
11:30
Rodley Rockets
22 - 26 Full time
Westgate Wolves
11:30
Thornhill Trojans
10 - 14 Full time
Greetland All Rounders

Saturday 11 September 2010

U16 Division Two

11:30
Hunslet Parkside
16 - 4 Full time
Holderness Vikings

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe