Results

Filter by team

Sunday 30 January 2011

U18 Premier Division

12:00
Huddersfield St Josephs
0 - 18 Full time
Normanton Knights

U18 Division One

12:00
Batley Boys
P - P
Cottingham Tigers
13:30
Hull Dockers
P - P
West Leeds
12:00
Sutton Trust Lambwath
14 - 16 Full time
West Bowling

U17 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
28 - 36 Full time
East Leeds
11:30
Shaw Cross Sharks
0 - 28 Full time
West Hull
11:30
Westgate Wolves
27 - 28 Full time
New Earswick All Blacks

U17 Division One

11:30
Odsal Sedburgh
56 - 12 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Oulton Raiders
56 - 6 Full time
Elland
11:30
Stanningley
40 - 6 Full time
Skirlaugh Bulls

U17 Division Two

11:30
Keighley Cougar Cubs
18 - 0 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Upton
28 - 20 Full time
Harehills Pigeons
11:30
Walton Warriors
28 - 4 Full time
Queensbury

U16 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
72 - 12 Full time
Wibsey Juniors

U16 Division One

11:30
Myton Warriors
A - A
Beverley Braves
11:30
Whinmoor Warriors
29 - 20 Full time
Newsome Panthers

U16 Division Two

11:30
Churwell Chiefs
P - P
Dewsbury Celtic
11:30
East Hull
16 - 10 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Holderness Vikings
26 - 6 Full time
Brighouse Rangers
11:30
Ovenden
P - P
Sutton Trust Lambwath

U16 Division Three

11:30
East Leeds
10 - 10 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Milford Marlins
26 - 28 Full time
Skirlaugh Juniors
11:30
West Hull Lions
17 - 22 Full time
York Acorn

U16 Division Four

11:30
Huddersfield Underbank
P - P
Greetland Rangers
11:30
Hull Dockers
P - P
Meltham All Blacks
11:30
Keighley Cougars
P - P
Oulton Raiders
11:30
Knottingley Rockware
8 - 16 Full time
Bradford Dudley Hill

U16 Division Five

11:30
Elland
20 - 32 Full time
Wyke
11:30
Hull Isberg
P - P
Rodley Rockets
11:30
Kippax
14 - 30 Full time
Westgate Wolves
11:30
Littleborough
P - P
Greetland All Rounders
11:30
Wetherby Bulldogs
28 - 16 Full time
Thornhill Trojans

Sunday 23 January 2011

U18 Premier Division

11:30
Myton Warriors
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
West Hull
28 - 4 Full time
Drighlington

U17 Division One

11:30
Elland
12 - 34 Full time
Wetherby Bulldogs

U17 Division Two

11:30
Keighley Cougar Cubs
12 - 24 Full time
Queensbury

U16 Premier Division

11:30
Wibsey Juniors
10 - 16 Full time
King Cross Park

U16 Division One

11:30
Norland Sharks
8 - 14 Full time
Methley Warriors
11:30
Sheffield Hillsborough Hawks
42 - 24 Full time
Doncaster Toll Bar

U16 Division Two

11:30
Brighouse Rangers
P - P
Ovenden
11:30
East Hull
0 - 34 Full time
Dewsbury Celtic

U16 Division Three

11:30
Skirlaugh Juniors
17 - 10 Full time
York Acorn

U16 Division Four

11:30
Huddersfield Underbank
10 - 6 Full time
Hull Dockers

U16 Division Five

11:30
Elland
6 - 8 Full time
Greetland All Rounders
11:30
Hull Isberg
0 - 40 Full time
Littleborough
11:30
Kippax
20 - 28 Full time
Wetherby Bulldogs

Sunday 16 January 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
Hunslet Parkside
0 - 0 Full time
Normanton Knights
11:30
Siddal
18 - 0 Full time
Myton Warriors

U18 Division One

11:30
Batley Boys
8 - 20 Full time
Hull Dockers
11:30
West Leeds
A - A
West Bowling

U17 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
0 - 56 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
Cottingham Tigers
0 - 24 Full time
Westgate Wolves
11:30
New Earswick All Blacks
14 - 14 Full time
East Leeds
11:30
West Hull
52 - 0 Full time
Hunslet Warriors

U17 Division One

11:30
Stanningley
28 - 4 Full time
Elland

U17 Division Two

11:30
Harehills Pigeons
32 - 4 Full time
Queensbury
11:30
Walton Warriors
42 - 6 Full time
Hoyland Vikings

U16 Premier Division

11:30
Heworth
6 - 26 Full time
Skirlaugh Bulls

U16 Division One

11:30
Doncaster Toll Bar
16 - 10 Full time
Norland Sharks
11:30
Featherstone Lions
16 - 16 Full time
Beverley Braves
11:30
Methley Warriors
vs
Castleford Panthers
11:30
Myton Warriors
10 - 28 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Sheffield Hillsborough Hawks
28 - 6 Full time
Newsome Panthers

U16 Division Two

11:30
East Hull
24 - 0 Full time
Brighouse Rangers
11:30
Holderness Vikings
22 - 12 Full time
Sutton Trust Lambwath
11:30
Ovenden
10 - 28 Full time
Stanningley

U16 Division Three

11:30
Skirlaugh Juniors
48 - 10 Full time
Dewsbury Moor
11:30
West Hull Lions
42 - 20 Full time
Milford Marlins
11:30
York Acorn
38 - 28 Full time
King Cross Park 'A'

U16 Division Four

11:30
Greetland Rangers
12 - 6 Full time
Hull Wyke
11:30
Huddersfield Underbank
38 - 20 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Hull Dockers
16 - 34 Full time
Knottingley Rockware
11:30
Keighley Cougars
0 - 60 Full time
Meltham All Blacks

U16 Division Five

11:30
Elland
10 - 24 Full time
Kippax
11:30
Hull Isberg
6 - 26 Full time
Thornhill Trojans
11:30
Westgate Wolves
0 - 20 Full time
Littleborough
11:30
Wetherby Bulldogs
0 - 26 Full time
Greetland All Rounders

Sunday 9 January 2011

U18 Premier Division

11:30
Elland
12 - 30 Full time
West Hull
11:30
Huddersfield St Josephs
P - P
Normanton Knights
11:30
Myton Warriors
8 - 0 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Batley Boys
12 - 30 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
Castleford Panthers
0 - 18 Full time
West Hull
11:30
East Leeds
44 - 0 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Shaw Cross Sharks
10 - 36 Full time
New Earswick All Blacks
11:30
Westgate Wolves
22 - 0 Full time
Hunslet Warriors

U17 Division One

11:30
Skirlaugh Bulls
36 - 10 Full time
Elland

U17 Division Two

11:30
Hoyland Vikings
34 - 36 Full time
Harehills Pigeons

U16 Premier Division

11:30
Heworth
P - P
Wibsey Juniors
11:30
Normanton Knights
P - P
Hunslet Warriors
11:30
Skirlaugh Bulls
12 - 20 Full time
West Hull

U16 Division One

11:30
Beverley Braves
14 - 12 Full time
Myton Warriors
11:30
Castleford Panthers
P - P
Doncaster Toll Bar
11:30
Newsome Panthers
16 - 14 Full time
Methley Warriors
11:30
Norland Sharks
28 - 10 Full time
Featherstone Lions
11:30
Whinmoor Warriors
16 - 17 Full time
Sheffield Hillsborough Hawks

U16 Division Two

11:30
Brighouse Rangers
12 - 20 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Churwell Chiefs
P - P
Ovenden
11:30
Stanningley
16 - 16 Full time
East Hull
11:30
Sutton Trust Lambwath
P - P
Hunslet Parkside

U16 Division Three

11:30
Cottingham Tigers
9 - 21 Full time
West Hull Lions
11:30
King Cross Park 'A'
20 - 26 Full time
Dewsbury Moor

U16 Division Four

11:30
Hull Wyke
8 - 8 Full time
Oulton Raiders
11:30
Meltham All Blacks
10 - 22 Full time
Greetland Rangers

U16 Division Five

11:30
Greetland All Rounders
60 - 0 Full time
Hull Isberg
11:30
Littleborough
58 - 20 Full time
Wetherby Bulldogs
11:30
Thornhill Trojans
0 - 12 Full time
Elland
11:30
Wyke
P - P
Westgate Wolves

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe