Results

Filter by team

Sunday 27 March 2011

U18 Premier Division

11:30
Hunslet Parkside
20 - 30 Full time
West Hull
11:30
Myton Warriors
32 - 18 Full time
Normanton Knights
11:30
Oulton Raiders
16 - 22 Full time
Drighlington

U18 Division One

11:30
Hull Dockers
18 - 0 Full time
Batley Boys
11:30
West Bowling
32 - 18 Full time
West Leeds
11:30
York Acorn
48 - 14 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
New Earswick All Blacks
18 - 0 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Westgate Wolves
18 - 0 Full time
Cottingham Tigers

U17 Division Two

11:30
Hoyland Vikings
24 - 40 Full time
Queensbury
11:30
Walton Warriors
30 - 32 Full time
Harehills Pigeons

U16 Premier Division

11:30
Heworth
10 - 60 Full time
Normanton Knights
11:30
Hunslet Warriors
20 - 12 Full time
Siddal
11:30
Shaw Cross Sharks
20 - 23 Full time
West Hull
11:30
Siddal
20 - 4 Full time
West Hull
11:30
Skirlaugh Bulls
34 - 42 Full time
West Bowling
11:30
West Hull
66 - 4 Full time
Wibsey Juniors

U16 Division One

11:30
Castleford Panthers
60 - 8 Full time
Sheffield Hillsborough Hawks
11:30
Doncaster Toll Bar
34 - 38 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Methley Warriors
26 - 16 Full time
Featherstone Lions
11:30
Newsome Panthers
26 - 20 Full time
Myton Warriors
11:30
Norland Sharks
18 - 0 Full time
Beverley Braves

U16 Division Two

11:30
Churwell Chiefs
14 - 16 Full time
Brighouse Rangers
11:30
Dewsbury Celtic
30 - 18 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Holderness Vikings
6 - 36 Full time
Stanningley
11:30
Ovenden
16 - 22 Full time
Sutton Trust Lambwath

U16 Division Three

11:30
King Cross Park 'A'
32 - 6 Full time
Cottingham Tigers
11:30
Skirlaugh Juniors
18 - 0 Full time
East Leeds

U16 Division Four

11:30
Bradford Dudley Hill
28 - 26 Full time
Hull Dockers
11:30
Huddersfield Underbank
25 - 12 Full time
Hull Wyke
11:30
Knottingley Rockware
14 - 32 Full time
Greetland Rangers
11:30
Oulton Raiders
18 - 0 Full time
Meltham All Blacks

U16 Division Five

11:30
Littleborough
64 - 0 Full time
Hull Isberg
11:30
Rodley Rockets
vs
Elland
11:30
Westgate Wolves
16 - 8 Full time
Greetland All Rounders
11:30
Wyke
24 - 12 Full time
Wetherby Bulldogs

Sunday 20 March 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
10 - 26 Full time
Myton Warriors
11:30
Elland
vs
Drighlington
11:30
Hunslet Parkside
14 - 30 Full time
Siddal

U18 Division One

11:30
Batley Boys
44 - 32 Full time
West Leeds
11:30
Sutton Trust Lambwath
6 - 36 Full time
Hull Dockers
11:30
West Bowling
22 - 22 Full time
Cottingham Tigers

U17 Division One

11:30
Odsal Sedburgh
32 - 12 Full time
Skirlaugh Bulls
11:30
Stanningley
32 - 6 Full time
Wetherby Bulldogs

U17 Division Two

11:30
Queensbury
66 - 10 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Upton
14 - 12 Full time
Walton Warriors

U16 Premier Division

11:30
West Hull
52 - 6 Full time
Heworth
11:30
Wibsey Juniors
0 - 50 Full time
Siddal

U16 Division One

11:30
Beverley Braves
0 - 18 Full time
Whinmoor Warriors
11:30
Newsome Panthers
16 - 32 Full time
Castleford Panthers
11:30
Sheffield Hillsborough Hawks
36 - 14 Full time
Norland Sharks

U16 Division Two

11:30
Brighouse Rangers
vs
Sutton Trust Lambwath
11:30
Churwell Chiefs
28 - 10 Full time
Holderness Vikings
11:30
Ovenden
16 - 32 Full time
Dewsbury Celtic

U16 Division Three

11:30
King Cross Park 'A'
18 - 0 Full time
Milford Marlins
11:30
York Acorn
32 - 16 Full time
Dewsbury Moor

U16 Division Four

11:30
Greetland Rangers
28 - 22 Full time
Bradford Dudley Hill
11:30
Hull Dockers
10 - 38 Full time
Meltham All Blacks
11:30
Hull Wyke
38 - 10 Full time
Keighley Cougars
11:30
Oulton Raiders
32 - 0 Full time
Huddersfield Underbank

U16 Division Five

11:30
Hull Isberg
24 - 18 Full time
Rodley Rockets
11:30
Littleborough
18 - 28 Full time
Greetland All Rounders
11:30
Wetherby Bulldogs
vs
Elland
11:30
Wyke
30 - 24 Full time
Westgate Wolves

Sunday 13 March 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
16 - 36 Full time
West Hull
11:30
Myton Warriors
18 - 0 Full time
Elland
11:30
Normanton Knights
22 - 20 Full time
Hunslet Parkside

U18 Division One

11:30
Hull Dockers
20 - 14 Full time
York Acorn
11:30
West Bowling
35 - 12 Full time
Batley Boys
11:30
West Leeds
0 - 18 Full time
Cottingham Tigers

U17 Division One

11:30
Oulton Raiders
18 - 12 Full time
Odsal Sedburgh
11:30
Wetherby Bulldogs
16 - 24 Full time
Stanningley

U17 Division Two

11:30
Keighley Cougar Cubs
6 - 22 Full time
Queensbury

U16 Premier Division

11:30
Heworth
12 - 32 Full time
West Bowling
11:30
Skirlaugh Bulls
4 - 0 Full time
Wibsey Juniors
11:30
West Hull
23 - 20 Full time
Shaw Cross Sharks

U16 Division One

11:30
Beverley Braves
10 - 16 Full time
Featherstone Lions
11:30
Castleford Panthers
34 - 24 Full time
Methley Warriors
11:30
Myton Warriors
14 - 4 Full time
Norland Sharks
11:30
Newsome Panthers
16 - 14 Full time
Sheffield Hillsborough Hawks
11:30
Whinmoor Warriors
14 - 20 Full time
Doncaster Toll Bar

U16 Division Two

11:30
Churwell Chiefs
vs
Dewsbury Celtic
11:30
Holderness Vikings
6 - 10 Full time
East Hull
11:30
Ovenden
16 - 28 Full time
Brighouse Rangers
11:30
Sutton Trust Lambwath
4 - 38 Full time
Hunslet Parkside

U16 Division Three

11:30
Cottingham Tigers
14 - 26 Full time
York Acorn
11:30
Milford Marlins
vs
Dewsbury Moor
11:30
Skirlaugh Juniors
vs
East Leeds
11:30
West Hull Lions
38 - 14 Full time
King Cross Park 'A'

U16 Division Four

11:30
Bradford Dudley Hill
8 - 17 Full time
Huddersfield Underbank
11:30
Hull Wyke
18 - 0 Full time
Keighley Cougars
11:30
Meltham All Blacks
34 - 12 Full time
Knottingley Rockware
11:30
Oulton Raiders
10 - 22 Full time
Greetland Rangers

U16 Division Five

11:30
Greetland All Rounders
12 - 20 Full time
Westgate Wolves
11:30
Hull Isberg
10 - 52 Full time
Wyke
11:30
Kippax
18 - 0 Full time
Rodley Rockets
11:30
Thornhill Trojans
26 - 14 Full time
Littleborough
11:30
Wetherby Bulldogs
28 - 18 Full time
Elland

Sunday 6 March 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
34 - 18 Full time
Elland
11:30
Myton Warriors
32 - 34 Full time
Normanton Knights

U18 Division One

11:30
West Bowling
16 - 28 Full time
York Acorn
11:30
West Leeds
12 - 32 Full time
Sutton Trust Lambwath

U17 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
0 - 18 Full time
New Earswick All Blacks
11:30
West Hull
34 - 18 Full time
Westgate Wolves

U17 Division One

11:30
Skirlaugh Bulls
16 - 18 Full time
Oulton Raiders
11:30
Wetherby Bulldogs
36 - 20 Full time
Elland

U17 Division Two

11:30
Queensbury
16 - 18 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Upton
26 - 14 Full time
Walton Warriors

U16 Premier Division

11:30
Skirlaugh Bulls
10 - 22 Full time
Hunslet Warriors
11:30
West Bowling
34 - 20 Full time
West Hull
11:30
Wibsey Juniors
22 - 0 Full time
Heworth

U16 Division One

11:30
Methley Warriors
32 - 28 Full time
Myton Warriors
11:30
Norland Sharks
14 - 29 Full time
Doncaster Toll Bar
11:30
Whinmoor Warriors
0 - 18 Full time
Castleford Panthers

U16 Division Two

11:30
Dewsbury Celtic
22 - 4 Full time
Stanningley
11:30
East Hull
32 - 10 Full time
Churwell Chiefs
11:30
Holderness Vikings
22 - 36 Full time
Hunslet Parkside

U16 Division Three

11:30
King Cross Park 'A'
0 - 18 Full time
Skirlaugh Juniors
11:30
Milford Marlins
6 - 48 Full time
Dewsbury Moor
11:30
West Hull Lions
42 - 3 Full time
Cottingham Tigers
11:30
York Acorn
36 - 10 Full time
East Leeds

U16 Division Four

11:30
Knottingley Rockware
28 - 8 Full time
Hull Dockers
11:30
Meltham All Blacks
14 - 24 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Five

11:30
Hull Isberg
4 - 72 Full time
Kippax
11:30
Thornhill Trojans
28 - 24 Full time
Westgate Wolves
11:30
Wetherby Bulldogs
34 - 18 Full time
Rodley Rockets

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe