Results

Filter by team

Sunday 24 April 2011

U18 Premier Division

11:30
West Hull
vs
Normanton Knights

Sunday 17 April 2011

U18 Premier Division

11:30
Myton Warriors
A - A
West Hull

U16 Division Two

11:30
Churwell Chiefs
46 - 6 Full time
Ovenden

U16 Division Four

11:30
Bradford Dudley Hill
38 - 4 Full time
Keighley Cougars

U16 Division Five

11:30
Thornhill Trojans
vs
Hull Isberg
11:30
Wyke
18 - 0 Full time
Littleborough

Thursday 14 April 2011

U16 Premier Division

18:00
King Cross Park
P - P
Siddal

U16 Division Four

18:00
Bradford Dudley Hill
8 - 32 Full time
Oulton Raiders

U16 Division Five

18:00
Greetland All Rounders
4 - 10 Full time
Wyke

Wednesday 13 April 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Huddersfield St Josephs
0 - 18 Full time
Drighlington
11:30
Huddersfield St Josephs
0 - 18 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Huddersfield St Josephs
0 - 18 Full time
Siddal
11:30
Hunslet Parkside
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
Myton Warriors
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Normanton Knights
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Normanton Knights
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
Oulton Raiders
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Oulton Raiders
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
Queensbury
0 - 18 Full time
Drighlington
11:30
Queensbury
0 - 18 Full time
Elland
12:00
Queensbury
0 - 18 Full time
Normanton Knights
11:30
Siddal
18 - 0 Full time
Queensbury
11:30
West Hull
18 - 0 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
West Hull
18 - 0 Full time
Oulton Raiders

U18 Division One

12:00
Cottingham Tigers
18 - 0 Full time
West Leeds
12:00
West Leeds
0 - 18 Full time
Batley Boys
12:00
York Acorn
18 - 0 Full time
Batley Boys
12:00
York Acorn
18 - 0 Full time
West Leeds

U16 Premier Division

12:00
Heworth
0 - 18 Full time
Hunslet Warriors
12:00
Heworth
0 - 18 Full time
King Cross Park
12:00
Hunslet Warriors
18 - 0 Full time
Shaw Cross Sharks
12:00
Normanton Knights
60 - 10 Full time
Heworth
12:00
Shaw Cross Sharks
18 - 0 Full time
Heworth

U16 Division One

12:00
Sheffield Hillsborough Hawks
18 - 0 Full time
Myton Warriors

U16 Division Two

12:00
Brighouse Rangers
0 - 18 Full time
Hunslet Parkside
12:00
Churwell Chiefs
0 - 18 Full time
Dewsbury Celtic
12:00
Churwell Chiefs
0 - 18 Full time
Ovenden

U16 Division Five

12:00
Elland
18 - 0 Full time
Rodley Rockets
12:00
Greetland All Rounders
18 - 0 Full time
Rodley Rockets
12:00
Hull Isberg
0 - 18 Full time
Elland
12:00
Hull Isberg
0 - 18 Full time
Greetland All Rounders
12:00
Rodley Rockets
0 - 18 Full time
Elland
12:00
Rodley Rockets
0 - 18 Full time
Wyke
12:00
Westgate Wolves
18 - 0 Full time
Hull Isberg
12:00
Wyke
18 - 0 Full time
Hull Isberg

Tuesday 12 April 2011

U16 Premier Division

18:00
Hunslet Warriors
18 - 0 Full time
Shaw Cross Sharks

U16 Division One

18:00
Featherstone Lions
8 - 26 Full time
Castleford Panthers

Sunday 10 April 2011

U18 Premier Division

11:30
Hunslet Parkside
18 - 0 Full time
Oulton Raiders
11:30
Normanton Knights
30 - 12 Full time
Siddal

U17 Division Two

11:30
Walton Warriors
36 - 16 Full time
Upton

U16 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
P - P
Shaw Cross Sharks
11:30
King Cross Park
P - P
Shaw Cross Sharks
11:30
King Cross Park
P - P
Siddal
11:30
Siddal
P - P
Hunslet Warriors
11:30
West Bowling
30 - 32 Full time
Normanton Knights

U16 Division One

11:30
Featherstone Lions
P - P
Castleford Panthers
11:30
Methley Warriors
14 - 16 Full time
Doncaster Toll Bar
11:30
Myton Warriors
16 - 30 Full time
Castleford Panthers
11:30
Whinmoor Warriors
18 - 0 Full time
Norland Sharks

U16 Division Two

11:30
Brighouse Rangers
P - P
Hunslet Parkside
11:30
Churwell Chiefs
4 - 28 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Ovenden
28 - 36 Full time
Holderness Vikings

U16 Division Four

11:30
Keighley Cougars
6 - 92 Full time
Oulton Raiders
11:30
Meltham All Blacks
18 - 0 Full time
Bradford Dudley Hill

U16 Division Five

11:30
Hull Isberg
0 - 62 Full time
Westgate Wolves
11:30
Kippax
18 - 19 Full time
Wyke
11:30
Rodley Rockets
vs
Elland

Sunday 3 April 2011

U18 Premier Division

11:30
Drighlington
20 - 30 Full time
Oulton Raiders
11:30
Elland
6 - 68 Full time
Myton Warriors
11:30
Siddal
24 - 10 Full time
Hunslet Parkside

U18 Division One

11:30
Hull Dockers
18 - 0 Full time
West Leeds
11:30
York Acorn
26 - 14 Full time
West Bowling

U17 Division One

11:30
Wetherby Bulldogs
20 - 34 Full time
Odsal Sedburgh

U17 Division Two

11:30
Keighley Cougar Cubs
38 - 24 Full time
Hoyland Vikings
11:30
Queensbury
22 - 24 Full time
Upton

U16 Premier Division

11:30
Hunslet Warriors
20 - 38 Full time
Normanton Knights
11:30
West Bowling
18 - 0 Full time
Shaw Cross Sharks
11:30
West Hull
8 - 4 Full time
Skirlaugh Bulls

U16 Division One

11:30
Castleford Panthers
66 - 26 Full time
Doncaster Toll Bar
11:30
Whinmoor Warriors
26 - 6 Full time
Methley Warriors

U16 Division Two

11:30
Hunslet Parkside
12 - 14 Full time
Dewsbury Celtic
11:30
Sutton Trust Lambwath
12 - 24 Full time
Holderness Vikings

U16 Division Four

11:30
Greetland Rangers
52 - 0 Full time
Keighley Cougars
11:30
Hull Dockers
12 - 44 Full time
Oulton Raiders
11:30
Knottingley Rockware
70 - 20 Full time
Huddersfield Underbank

U16 Division Five

11:30
Rodley Rockets
24 - 22 Full time
Hull Isberg
11:30
Wetherby Bulldogs
12 - 16 Full time
Westgate Wolves

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe