sunnuntai 25 marraskuu 2012

Under 18's Premier Division

11:30
Siddal
22 - 34 Full time
Featherstone Lions

Under 18's Division 1

11:30
Dewsbury Moor
10 - 18 Full time
Churwell Chiefs
11:30
Holderness
0 - 24 Full time
Normanton
11:30
Oulton Raiders
38 - 18 Full time
Wyke

Under 18's Division 2

11:30
East Leeds
34 - 14 Full time
Greetland All Blacks
11:30
Thorhill Trojans
24 - 24 Full time
Keighley

Under 17's Premier Division

11:30
Kings Cross
32 - 12 Full time
Hull Dockers
11:30
Oulton Raiders
0 - 34 Full time
West Bowling

Under 17's Division 1

11:30
Harehills
28 - 26 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Huddersfield St Josephs
20 - 4 Full time
Castleford Panthers
11:30
Methley Royals
56 - 4 Full time
Crigglestone All Black Raiders
11:30
Stanningley
40 - 8 Full time
Eastmoor

Under 16's Division 1

11:30
Featherstone
48 - 0 Full time
Allerton Bywater
11:30
York Acorn
20 - 14 Full time
Normanton

sunnuntai 18 marraskuu 2012

Under 18's Premier Division

11:30
Odsal Sedburg
20 - 32 Full time
Featherstone Lions
11:30
Stanningley
62 - 10 Full time
Siddal

Under 18's Division 1

11:30
Churwell Chiefs
48 - 6 Full time
Hunslet Parkside
11:30
Normanton
0 - 24 Full time
Hull Wyke
11:30
Oulton Raiders
22 - 14 Full time
Dewsbury Moor

Under 18's Division 2

11:30
East Leeds
38 - 20 Full time
West Bowling
11:30
Greetland All Blacks
56 - 8 Full time
Keighley
11:30
Heworth
30 - 14 Full time
Thorhill Trojans

Under 18's Division 3

11:30
Brighouse
38 - 0 Full time
New Earswick
11:30
Drighlington
28 - 6 Full time
Ovenden
11:30
Newsome Panthers
26 - 32 Full time
Lambwath

Under 17's Premier Division

11:30
West Bowling
10 - 12 Full time
West Hull

Under 17's Division 1

11:30
Castleford Panthers
12 - 28 Full time
Sheffield Hillsborough
11:30
Stanningley
20 - 6 Full time
Methley Royals

Under 16s Premier Division

11:00
Greetland
4 - 18 Full time
Walton

Under 16's Division 1

11:30
Featherstone
38 - 10 Full time
Heworth
11:30
Normanton
38 - 0 Full time
New Earswick
11:30
York Acorn
40 - 0 Full time
Allerton Bywater

- Under 17's Semi Finals

11:30
Crigglestone All Blacks
14 - 10 Full time
King Cross
11:30
Oulton
6 - 26 Full time
Castleford Lock Lane

- Under 16's Round 3

11:30
Hull Wyke
14 - 40 Full time
Stanningley
11:30
Shaw Cross
28 - 40 Full time
East Hull
11:30
Siddal
30 - 32 Full time
Drighlington

- Under 18's Round 3

11:30
Shaw Cross
12 - 28 Full time
West Hull

sunnuntai 11 marraskuu 2012

Under 18's Premier Division

11:30
York Acorn
14 - 28 Full time
Featherstone Lions

Under 18's Division 1

11:30
Churwell Chiefs
36 - 12 Full time
Oulton Raiders
11:30
Dewsbury Moor
18 - 25 Full time
Holderness
11:30
Normanton
18 - 28 Full time
Hunslet Parkside

Under 18's Division 2

11:30
Halton Moor
60 - 8 Full time
Keighley
11:30
Heworth
22 - 8 Full time
Greetland All Blacks
11:30
Kippax
6 - 32 Full time
East Leeds
11:30
Thorhill Trojans
18 - 46 Full time
West Bowling

Under 18's Division 3

11:30
Drighlington
28 - 26 Full time
New Earswick
11:30
Lambwath
30 - 22 Full time
Brighouse
11:30
Newsome Panthers
22 - 40 Full time
Ovenden

Under 17's Premier Division

11:30
Crigglestone All Blacks
18 - 22 Full time
Oulton Raiders
11:30
Hull Dockers
18 - 22 Full time
West Bowling

Under 17's Division 1

11:30
Eastmoor
12 - 36 Full time
Castleford Panthers
11:30
Harehills
48 - 10 Full time
Clayton
11:30
Methley Royals
28 - 30 Full time
Huddersfield St Josephs
11:30
Sheffield Hillsborough
60 - 0 Full time
Thornhill
11:30
Stanningley
36 - 8 Full time
Crigglestone All Black Raiders

Under 16s Premier Division

11:30
East Hull
30 - 4 Full time
Greetland
11:30
Walton
10 - 16 Full time
Upton

Under 16's Division 1

11:30
Allerton Bywater
18 - 42 Full time
Heworth
11:30
Featherstone
26 - 20 Full time
York Acorn
11:30
New Earswick
18 - 17 Full time
Myton

- Under 16's Round 2

11:30
Drighlington
24 - 4 Full time
West Hull

- Under 18's Round 3

11:30
Hull Wyke
24 - 10 Full time
Siddal
11:30
Odsal
26 - 14 Full time
Stanningley

- Under 16's Round 3

11:30
Stanley Rangers
16 - 24 Full time
Skirlaugh

keskiviikko 7 marraskuu 2012

- Under 16's Round 2

11:30
Stanningley
30 - 0 Full time
Castleford Panthers

sunnuntai 4 marraskuu 2012

Under 18's Premier Division

11:30
York Acorn
16 - 16 Full time
Skirlaugh

Under 18's Division 1

11:30
Hunslet Parkside
20 - 30 Full time
Holderness
11:30
Normanton
0 - 62 Full time
Wyke

Under 18's Division 2

11:30
Keighley
0 - 24 Full time
Heworth
11:30
West Bowling
20 - 20 Full time
Greetland All Blacks

Under 18's Division 3

11:30
Brighouse
38 - 8 Full time
Ovenden
11:30
Drighlington
26 - 8 Full time
Newsome Panthers
11:30
Lambwath
26 - 6 Full time
New Earswick

Under 17's Division 1

11:30
Huddersfield St Josephs
8 - 20 Full time
Harehills
11:30
Methley Royals
20 - 0 Full time
Clayton
11:30
Sheffield Hillsborough
80 - 14 Full time
Bentley

Under 16s Premier Division

11:30
Hull Wyke
24 - 18 Full time
Walton
11:30
Upton
20 - 12 Full time
East Hull

Under 16's Division 1

11:30
Myton
20 - 6 Full time
Normanton

- Under 16's Round 1

11:30
Castleford Panthers
18 - 0 Full time
Greetland All Rounders

- Under 17's Round 2

11:30
Hull Dockers
16 - 17 Full time
Crigglestone All Blacks
11:30
King Cross
28 - 16 Full time
West Hull
11:30
Oulton
34 - 4 Full time
Eastmoor
11:30
West Bowling
12 - 16 Full time
Castleford Lock Lane

- Under 18's Round 2

11:30
Hull Wyke
36 - 4 Full time
Halton Moor
11:30
Odsal
18 - 0 Full time
East Leeds
11:30
Oulton
8 - 36 Full time
West Hull
11:30
Siddal
40 - 23 Full time
Kippax
11:30
Skirlaugh
18 - 0 Full time
Castleford Panthers
11:30
Stanningley
52 - 10 Full time
Featherstone Lions

- Under 16's Round 2

10:30
Stanley Rangers
18 - 0 Full time
Dewsbury Moor

Latest news

BARLA National Cup
General BARLA National Cup

Don't for get to enter

Yorkshire Youth Cup
General Yorkshire Youth Cup

**Proposal**

Yorkshire Youth Meeting
General Yorkshire Youth Meeting

Reminder

Yorkshire Youth Rugby League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe